KNC Elektrik

Yenilikçi ve evrensel bir anlayışla kuruldu. “Sürekli Gelişim” vizyonunu, yönetimden iş disiplinine, teknolojiden insan kaynaklarına kadar tüm birimlerinde uygulayarak, yüksek bir performans ivmesi yakaladı. Kurulduğu günden bu güne kadar prestijli projelere imzasını attı. Tek kaynaktan farklı hizmetler sunmayı amaçlayan, verdiği elektromekanik proje – taahhüt hizmetlerinin dışında, gerçekleştirdiği projelerin yüksek verimle çalışabilmesi için bakım ve işletim grubunu da oluşturarak, kendi sektörünün öncüleri arasında yer aldı.

Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan güçlü kadrosu ile kendi sektöründe ödünsüz kalite anlayışını simgelemektedir.

Bakım departmanı, günümüze kadar gerçekleştirdiği projeler sayesinde, modern işletme kavramını Türkiye ile tanıştırmıştır.

Müşterilerimiz

Müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer yaratır.

Hizmette Kalite

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üretimde ve hizmette kaliteyi ön planda tutar.

Çalışanlarımız

Ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanlarının kalitesine bağlı olduğunu bilir. Çalışanlarının mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerini destekler.

Sorumluluklarımız

Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.

2000 yılında kurulan firmamız uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir.

Fabrika, bina, toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin A.G., Y.G., zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır.

TAAHHÜT
95%
PANO MONTAJ
90%
PROJE
94%
MÜŞAVİRLİK ve MÜHENDİSLİK
90%